Uygulama Gizlilik Politikası

Uygulama Gizlilik Politikası

Meddah Yusuf DURU Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, Meddah Yusuf DURU(Mobil Uygulama)’ya erişim sağlayacak kişilerin (‘Kullanıcılar’) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Yusuf DURU’nun Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Yusuf DURU işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulama’sında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Yusuf DURU değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Fotoğraflar/Medya İçerikleri/Dosyalar
Kullanıcılar Mobil Uygulamayı yükleyerek giriş yaptıklarında hafıza kartı yada telefon hafızasına sadece dosya yazma izni kullanacaktır.

1.1. Bilgilerin Kullanılması

Mobil Uygulama’nın yüklenmesinden sonra Mobil Uygulama aracılığı ile alınacak mail adresi ve cihaz kimlik bilgisi sadece kullanıcılara online hizmetlere katılmaları durumunda Push mesaj ve email göndermek için kullanılacaktır.

1.2. Bilgilerin Paylaşılması
Kullanıcı verileri(mail ve cihaz kimliği) Yasal Mercilerlerden gelen talepler haricinde 3. şahıs veya firmalarla asla paylaşılmaz.

2. Marka ve Telif Hakkı
Yusuf DURU adına kayıtlı Meddah Yusuf DURU ve diğer kayıtlı marka ve eserlerin (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Meddah Yusuf DURU’nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı’ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, Yusuf DURU bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı’dan talep edebileceği gibi gereklilik halinde yasal yollara başvurabilir.